Україна, Івано-Франківська область, Буковель, с. Поляниця, вул. Карпатська

Фотогалерея

Готель Марілен

Про нас

Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на відпочинку в Буковелі - обов'язково зверніть увагу на готель Марілен (Marilen), в якому все створено для проведення повноцінного і безтурботного відпочинку.

В 2,5 км від підйомників знаходяться 2 готельних корпуси, кожен з яких налічує 29 номерів таких категорій:

  • Двомісний,
  • Тримісний,
  • Сімейний,
  • Покращений,
  • Люкс.

З вікон кожного номера відкриваються чудові краєвиди на гірські засніжені вершини, спогади про яких залишать найкращі спогади про відпочинок ще на довгий час. На 1 поверсі готелю головного корпусу знаходиться ресторан національної кухні, а в новому корпусі розташувалася піцерія, де подають страви італійської кухні. Розслабитися від повсякденних турбот і набратися сил на відпочинок гості готелю Марілен (Marilen) зможуть в сауні з басейном і кімнатою відпочинку.

Поблизу готелю розташований прокат гірськолижного спорядження, а також дитячі майданчики, банні комплекси з чанами. Для тих, хто подорожує на автомобілі обладнана парковка.

Готель «Марілен» (Marilen) створений з екологічно чистих матеріалів, наповнений теплом і гостинністю, а доброзичливий персонал оточить турботою своїх постояльців. Поспішайте зануритися в справжній світ гармонії з природою, де кожен зможе розчинитися в комфорті, завдяки високому рівню комфорту і сервісу.