Україна, Івано-Франківська область, Буковель, с. Поляниця, вул. Карпатська

Фотогалерея

Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен Марілен
Готель Марілен

Про нас

Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на відпочинку в Буковелі - обов'язково зверніть увагу на готель Марілен (Marilen), в якому все створено для проведення повноцінного і безтурботного відпочинку.

В 2,5 км від підйомників знаходяться 2 готельних корпуси, кожен з яких налічує 29 номерів таких категорій:

  • Двомісний,
  • Тримісний,
  • Сімейний,
  • Покращений,
  • Люкс.

З вікон кожного номера відкриваються чудові краєвиди на гірські засніжені вершини, спогади про яких залишать найкращі спогади про відпочинок ще на довгий час. На 1 поверсі готелю головного корпусу знаходиться ресторан національної кухні, а в новому корпусі розташувалася піцерія, де подають страви італійської кухні. Розслабитися від повсякденних турбот і набратися сил на відпочинок гості готелю Марілен (Marilen) зможуть в сауні з басейном і кімнатою відпочинку.

Поблизу готелю розташований прокат гірськолижного спорядження, а також дитячі майданчики, банні комплекси з чанами. Для тих, хто подорожує на автомобілі обладнана парковка.

Готель «Марілен» (Marilen) створений з екологічно чистих матеріалів, наповнений теплом і гостинністю, а доброзичливий персонал оточить турботою своїх постояльців. Поспішайте зануритися в справжній світ гармонії з природою, де кожен зможе розчинитися в комфорті, завдяки високому рівню комфорту і сервісу.